Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

 • İstanbul, Türkiye

  Balıkyolu Mah. 420. Sk. No:30
  Esenyurt/İstanbul

 • 0(212) 676 04 05

  Pazartesi-Cuma: 09:30 - 18:30

 • 0(212) 676 04 05

  Whatsapp İletişim

 • info444dekorasyon.com

  Detaylı bilgi alın

İzolasyon

İzolasyon

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ

İzolasyon kelime anlamı olarak içinde bulunduğumuz mekanların arıtılarak korunması anlamına gelmektedir. Yaşadığımız yerlerin izolasyonu gereklidir, çünkü bu sayede hem tasarruf edeceğimiz gibi aynı zamanda yaşadığımız yer daha sağlıklı ve kullanışlı bir hale gelecektir.

Nasıl ki bir operasyon esnasında ameliyathanede ortamın her türlü olumsuz koşuldan ve mikroplardan izole edilme şartı var ise, yaşadığımız mekanların da izolasyona ihtiyacı vardır ve bu sayede ısı olarak tasarruf edeceğimiz gibi yaşadığımız ortamlar aynı zamanda daha sağlıklı ve mikroplardan arınmış bir hale gelecektir. Unutmayalım ki yapıların ihtiyacı olan izolasyon, insanların daha sağlıklı yaşayabilmeleri için gereklidir.

İzolasyon enerji tasarrufu için gereklidir. İzolasyonun diğer bir anlamı da enerji tasarrufudur. Bu da hem kendimiz hem de yurdumuz için tasarruf anlamına gelmektedir.

Daha az enerji harcanması, ülkemizin daha az döviz kaybetmesi anlamına gelir. Oluşan döviz fazlasının, yeni yatırımlara dönerek insanımıza iş olanakları ve yatırım olarak tekrar dönmesi sağlanmış olacaktır.

Teklif Formu

444 Dekorasyon İletişim
444 Dekorasyon WhatsApp
444 Dekorasyon İletişim
444 Dekorasyon WhatsApp