Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

 • İstanbul, Türkiye

  Balıkyolu Mah. 420. Sk. No:30
  Esenyurt/İstanbul

 • 0(212) 676 04 05

  Pazartesi-Cuma: 09:30 - 18:30

 • 0(212) 676 04 05

  Whatsapp İletişim

 • info444dekorasyon.com

  Detaylı bilgi alın

Plastik Boya

Plastik Boya

Plastik boyalar mat sınıfında yer alan, mat görünüme sahip boyalar olup, gözenekli yüzeyleri sebebiyle kir tutma kapasiteleri yüksek ve silinmeye çok fazla müsait değildirler. Dolayısıyla salon, oturma odası ve koridorlar gibi sık kullanılan bölümlerde kullanılmamalıdırlar.

Akrilik esaslı boyalar ise su bazlı oldukları için insan ve çevre sağlığına zarar olmayan boyalardır. Bu sebeple özellikle çocuk odalarında güvenle kullanılabilmektedir. Su bazlı boyalar yağ bazlı boyalara göre daha uzun ömürlü, daha sağlıklı, silinebilir, çatlama sorunu olmayan ve kokusuz boyalar olduğu için çok daha avantajlıdırlar.

 

Tanım:

Polivinil alkol bağlayıcılı, su bazlı iç cepha boyasıdır.

 

Özellikler:

Çatlama dökülme yapmayan her türlü yüzeye mükemmel yapışan, nefes ala bilme özelliği ile sağlıklı iç çephe boya ve astarıdır.

 

Kullanım Yerleri:

Beton, tuğla, alçıpan, sıva..vb yapı elemanlarında iç mekanlarda kullanılır.

 

Uygulama Şekli:

Kullanmadan önce iyice karıştırınız, fırça veya rula ile uygulayınız. İnceltme oranı uyğulama yapılan yüzeye bağlı olarak -20 arasında su inceltilir. Uygulama yüzeyinde yapışması azaltıcı her türlü yağ, kir, toz veya kabarmış, gevşek eski boya kalıntılarından arındırılarak temizlik ve kuruluk saglanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey gevşek ve zayıf bir zemin ise Astar 1/7 oranında incelterek yüzey iyice doyurulmalıdır. En az 6 saat sonra boya uygulamasına geçilir.

Teklif Formu

444 Dekorasyon İletişim
444 Dekorasyon WhatsApp
444 Dekorasyon İletişim
444 Dekorasyon WhatsApp